Spotkania dla studentów I roku

Szanowni Studenci I roku.

Serdecznie witamy w naszym gronie. Cieszymy się, że dołączyli Państwo do społeczności Instytutu Obserwatorium Astronomicznego.

Zapraszamy na wydziałowe spotkanie informacyjne dla studentów I roku I stopnia, które odbędzie się na Wydziale Fizyki dnia 29 września 2023r. o godz. 12:00 w Audytorium Maximum im. prof. Franciszka Kaczmarka. Po spotkaniu wydziałowym zapraszamy do Audytorium Zachodniego na spotkanie z koordynatorem kierunku Astronomia.

Studentów I roku II stopnia zapraszamy na spotkanie organizacyjne we wtorek 3 października o godzinie 10.00 w budynku Obserwatorium.

W przypadku pytań proszę o kontakt mailowy: justyna.golebiewska[at]amu.edu.pl

W roku akademickim 2023/2024 zajęcia dydaktyczne rozpoczynają się 3 października. Organizacja roku akademickiego 2023/2024 na UAM

Aktualne plany zajęć znajdują się TUTAJ

2023-09-28, JG