Instytut Obserwatorium Astronomiczne UAM na “Pikniku na FEST”!
W czerwcu pracownicy i studenci Instytutu Obserwatorium Astronomiczne UAM wzięli udział w dwóch „Piknikach na FEST”, organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Spotkania odbyły się 13 czerwca w Lesznie oraz 20 czerwca na poznańskiej Cytadeli. Hasłem tegorocznych imprez było “sięgamy … więcej