Astronomiczny wykład inaugurujący rok akademicki 2021/2022

Po raz pierwszy w historii naszego Uniwersytetu wykład inaugurujący nowy rok akademicki wygłosi astronom, Dyrektor Instytutu Obserwatorium Astronomiczne UAM w Poznaniu.

Zapraszamy na Wykład Inauguracyjny prof. UAM dr hab. Agnieszki Kryszczyńskiej pt. “Krótka historia fal grawitacyjnych”.

Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 odbędzie się 1 października 2021r. o godz. 10:00 w Auli Uniwersyteckiej, ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu. Wydarzenie w tym roku odbędzie się z ograniczoną liczbą zaproszonych gości. Inauguracja będzie transmitowana przez Studio Filmowe UAM i dostępna online dla wszystkich zainteresowanych w serwisie YouTube na kanale Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Program wydarzenia dostępny jest na stronie Inauguracja roku akademickiego 2021/2022.

28.09.2021, HPZ